Волинські поліцейські долучились до благодійної акції зі збору коштів для допомоги онкохворим діткам
Опубліковано 15 лютого 2024 року о 16:44
Під опікою фонду «З Богом у серці» перебувають онкохворі діти, яким постійно потрібна допомога та підтримка.
Сьогодні, до Міжнародного дня дітей хворих на рак, фонд організував благодійну акцію, аби закупити дороговартісні медикаменти й засоби та покращити умови перебування хворих діток в лікарнях.
До акції долучились працівники управлінь, відділів та секторів ГУНП у Волинській області. На знак підтримки вони, окрім переказу благодійної допомоги, одягли золоті стрічки – як символ боротьби з дитячою онкологією.
Ми не забуваємо про дітей, які разом зі своїми рідними і медичними працівниками щодня борються з жахливою, підступною хворобою і кожен наступний день для них – це день онкохворої дитини.
Сектор комунікації поліції Волинської області