Інформувати громадськість про правила безпеки для учасників дорожнього руху, важливість взаємоповаги та культури на дорозі - на це направлений проєкт «Ділюсь дорогою».
Поліцейські офіцери волинських громад та працівники ювенальної превенції приєдналися до акції. Протягом декількох днів у своїх громадах вони проводили інформаційні кампанії щодо мінімізації дорожньо-транспортних пригод та необхідності дотримання елементарних правил дорожнього руху. Особливу увагу поліцейські звернули на пішоходів та велосипедистів й наголосили на важливості використання світловідбиваючих елементів, оскільки, за статистикою, майже 20% автопригод за участі велосипедистів у 2020 році були спричинені через відсутність світловідбивачів.
Водіям транспортних засобів поліцейські вручили тематичні наліпки #ділюсьдорогою.
Ми вкорте закликаємо всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР та бути взаємоввічливими, аби кожен на дорозі почувався безпечно. Бережіть себе!
Сектор комунікації поліції Волинської області