У поліції обмінювались досвідом комунікації з ветеранами, рідними загиблих та профільними ГО
Ефективна комунікація та взаємодія поліцейських з ветеранами та родичами загиблих, з профільними громадськими організаціями, а також з правоохоронними органами системи Міністерства внутрішніх справ України є важливою і необхідною у наш час.
Вчора цьому навчались поліцейські інспектори дотримання прав людини ГУНП у Волинській області на навчально – методичному семінарі.
Участь у навчаннях взяли заступник начальника відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи СУ ГУНП у Волинській області майор поліції Людмила Денисюк, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області, адвокатка Оксана Щесюк, представники сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Волинській області, менеджер підтримки Ветеранського Простору ++ Оксана Когут, старший офіцер відділення соціального супроводу 6 прикордонного загону Державної прикордонної служби України Людмила Кравчук, представниця громадської організації «ГО ПАТРІОТ» Раїса Клименко.
Інспектори дотримання прав людини ГУНП у Волинській області отримали необхідну інформацію від спікерок про надання послуг для ветеранів, родин загиблих воїнів, а також про сучасні виклики і потреби щодо психосоціальної основи роботи із ветеранами, їхніми сім’ями та формування успішної комунікації з ними при зверненні до Національної поліції.
Захід організувала старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією у Волинській області) управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України майор поліції Наталія Бартошук.
«Важливо, щоб Національна поліція, громадські організації та державні установи спільно працювали над вирішенням конфліктних ситуацій, реагували на потреби громадян задля забезпечення підтримки та захисту прав ветеранів, членів їх сімей та родин безвісті зниклих військових», – зазначила Наталія Бартошук.
Відкритий діалог і співпраця можуть стати основою для створення міцнішого та справедливішого суспільства, безпечнішого та інклюзивного середовища.