У Любомльському районі поліцейські дбають за безпеку дітей під час літніх канікул
Співробітники сектору ювенальної превенції Любомльського відділу поліції провели профілактичні бесіди з дітьми, котрі перебувають у пришкільних таборах загальноосвітніх закладів району. Зокрема, правоохоронці зустрілися з учнями Головненської, Полапівської та Олеської шкіл.

Профілактичні заходи під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, спрямовані на забезпечення їх безпеки, захист прав і законних інтересів дітей, запобігання вчинення правопорушень ними і стосовно них.

Під час зустрічей із школярами поліцейські нагадали правил поведінки під час купання, відпочинку в лісі, а також правил дорожнього руху. Розповіли школярам про відповідальність неповнолітніх у випадку вчинення правопорушень.

Під час зустрічей правоохоронці поінформували школярів про особливості поліцейської діяльності, ознайомили з макетами зброї та спецзасобів. Діти мали можливість приміряти бронежилет, каску.

Під час бесід поліцейські наголосили школярам на важливості ввічливого спілкування зі старшими людьми та однолітками, недопустимості порушень правопорядку.

Нагадаємо, в Луцьку минулого тижня поліцейські влаштували свято для дітей. Правоохоронці розповіли про свою роботу, показали спецтехніку, макети різноманітної зброї та спецзасобів.

Сектор комунікації поліції Волинської області