Портал в режимі тестування та наповнення

Системні рішення і відповідальність: працівники ГУНП долучились до круглого столу щодо працевлаштування ветеранів війни

Опубліковано 27 січня 2026 року о 17:18

У Луцьку обговорили ефективні механізми працевлаштування, професійної адаптації та соціального супроводу ветеранів війни. Захід відбувся за участю представників силових структур, органів місцевого самоврядування та інших профільних установ.

27 січня у Луцьку відбувся круглий стіл, присвячений комплексному підходу до працевлаштування та професійної адаптації ветеранів війни. Захід об’єднав представників поліції, ДСНС, прикордонників, служби зайнятості, структурних підрозділів Луцької

міської ради та інших установ, дотичних до реалізації ветеранської політики в регіоні.

Серед присутніх були радниця начальника ГУНП з питань ветеранської політики Ольга Остапчук, заступниця начальника управління кадрового забезпечення Наталія Миронець, які розповіли про заходи, що вживаються в ГУНП задля працевлаштування

та фахової адаптації ветеранів. 

Під час події йшлося не лише про робочі місця, а про створення умов, в яких люди з бойовим досвідом можуть реалізувати себе, відчувати підтримку і бути потрібними суспільству після служби.

Також учасникам презентували можливості сервісної підтримки та цифрових рішень, зокрема роботу сервісу «Я — ветеран», отримання адміністративних послуг через ЦНАП і користування державними цифровими сервісами, у тому числі порталом

«Дія».

Під час обговорення учасники зосередилися на програмах фінансової підтримки, можливостях навчання та перекваліфікації, соціальному супроводі ветеранів, а також цифровізації послуг за принципом «єдиного вікна». Учасники наголосили: для

ветеранів важливо не лише отримати інформацію, а мати зрозумілий, доступний і людяний шлях взаємодії з державними структурами. 

Зустріч завершилася напрацюванням подальших кроків міжвідомчої взаємодії задля створення ефективної системи підтримки ветеранів під час їхнього переходу до цивільного життя та професійної реалізації.

Відділ комунікації поліції Волинської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux