Портал в режимі тестування та наповнення

Психологи ГУНП організували майстер-клас зі шкіряної справи для поранених бійців

Опубліковано 26 березня 2026 року о 18:13

Сьогодні у ДУ «ТМО МВС України по Волинській області» відбувся майстер-клас із роботи зі шкірою для поранених, які проходять реабілітацію.

Захід організували психологи УКЗ ГУНП у Волинській області спільно з провідним консультантом начальника ГУНП Ігорем Дрючаном. До ініціативи також долучився працівник історичного музею села Княгининок, що додало заходу особливої культурної та просвітницької складової.

Учасники мали можливість власноруч виготовити шкіряні брелки та браслети з патріотичною символікою. Це поєднало у собі і творчий процес, і психологічне відновлення.

Майстер Андрій Бондарук ознайомив присутніх з основами роботи зі шкірою: учасники спробували працювати з базовими інструментами, дізналися про особливості проєктування та крою виробів, встановлення заклепок, монтажу кобурних і ремінних гвинтів, а також ремонту шкіряних речей.

Отримані навички можуть стати у пригоді як під час служби, так і в повсякденному житті, а для когось - навіть поштовхом до нового захоплення чи професійного розвитку.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, сприяючи емоційному відновленню та підтримці поранених.

Відділ комунікації поліції Волинської області

1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux