Вилучено майже 15 кг марихуани, понад 700 г Альфа PVP та майже 200 г амфетаміну: два місяці роботи співробітників управління боротьби з наркозлочинністю в області

Наркотики

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 16 фактів вчинення кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків. Чотирьом зловмисникам оголошено підозру.

За два місяці оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у співпраці із іншими підрозділами поліції затримали групу осіб, які здійснювали збут наркотичного засобу канабіс в особливо великих розмірах на території Луцька та району методом з рук в руки.

Також правоохоронці затримали чоловіка, який на території області здійснював збут наркотичних засобів та психотропних речовин. У нього вилучили психотропну речовину амфетамін, наркотичний засіб канабіс, гранату Ф-1 із запалом, 4 сигнальні ракети.

Ще вісім громадян поліцейські затримали за підозрою у збуті на території області наркотичних засобів та психотропних речовин, методом залишення закладок, виявили та припинили діяльність 5 нарколабораторій.

Загалом за два місяці роботи співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в області вилучили у громадян майже 15 кг марихуани, понад 700 г Альфа PVP, 175 г амфетаміну, 25 г фенілнітропропену, галюценогенні гриби, прекурсори та лабораторне обладнання.

Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

За усіма фактами незаконного поводження з наркотиками тривають досудові розслідування розпочаті, зокрема, за ст. ст. 309, 307, 311 Кримінального кодексу України.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Матеріали для ЗМІ

Фото