Волинянину за вчинення опору та пропозицію неправомірної вигоди поліцейським загрожує кримінальна відповідальність

Корупція

Учора ввечері під час несення служби у селі Кругель Ковельського району у поле зору  співробітників групи реагування патрульної поліції  потрапив автомобіль «Ford Galaxy», водій якого проігнорував законну вимогу поліцейських зупинитися та продовжив рух. Правоохоронці почали переслідувати правопорушника, через декілька хвилин водій зупинив автомобіль в одному із дворів будинків.

За кермом транспортного засобу перебував 15-річний житель Ковельського району.  Після зупинки авто неповнолітній водій та його 37-річний батько почали чинити опір поліцейським, зокрема, батько водія шарпав за формений одяг правоохоронця та пошкодив його. Згодом, аби залагодити конфлікт та відшкодувати збитки за пошкоджений одяг батько неповнолітнього пропонував правоохоронцям неправомірну вигоду. Усі факти правопорушень задокументовано.

Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 342 (опір працівникові правоохоронного органу) та частиною 1 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Окрім того, на батька складено адміністративний протокол за статтею 126 (передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішується питання про притягнення 37-річного волинянина до адміністративної відповідальності  за ч. 3 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ковельський відділ поліції Волинської області