Портал в режимі тестування та наповнення

До ветеранського центру поліції завітали особливі гості

Опубліковано 18 серпня 2026 року о 15:57

Єлизавета та Лук’ян – діти нашого полеглого колеги-добровольця Юрія Кривошапки – принесли власноруч виготовлені вироби та смаколики.

У центрі реінтеграції ветеранів «Волинь» «алмазні» мозаїки дітей займуть особливе місце. Єлизавета виклала ангелика, який тримає планету, а Лук’ян – чарівних рибок.

З ними та дружиною Юрія поспілкувались наші психологині. Сім’я поділилась радісною новиною – Єлизавета вступила до Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Хлопчик же сором’язливо розказував про своє захоплення кулінарією. Для працівників ветеранського центру він приготував тірамісу, яке виявилось неймовірно смачним. Лук’ян каже, що просто шукає рецепти в соцмережах і готує смаколики, які припали до душі, має навіть спеціальне кухонне приладдя.

У поліції ми підтримуємо родини наших загиблих колег. Непоправне горе прийшло в цю сім’ю в червні минулого року. Відтоді наші співробітники всіляко допомагають дітям і дружині, цікавляться їхніми справами, тож вони не зневірились, не занепали духом, а продовжують жити, творити й працювати, хоч і без тата та чоловіка.

Дякуємо за неоціненний час, проведений разом!

Відділ комунікації поліції Волинської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux