вул. Винниченка, 11, м. Луцьк, 43025
тел.: телефон +380 332 24 42 98, факс +380 332 74 24 13
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
161718192021
22
23242526272829
3031
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

Положення про проведення щорічного фестивалю - конкурсу "Пісенне караоке серед волинських поліцейських та членів їхніх сімей"
18.05.2017 | 15:33

ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ

З червня 2017 року, на Волині Головним управлінням Національної поліції у Волинській області, профспілкою атестованих працівників ОВС України започатковується і проводиться щорічний обласний творчий фестиваль - конкурс у жанрі української народної і естрадної пісні

«ПІСЕННЕ КАРАОКЕ СЕРЕД ВОЛИНСЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ».

Фестиваль–конкурс проводиться з метою покращення духовного і естетичного виховання працівників поліції, підвищення авторитету серед населення області, виявлення творчих здібностей серед діючих працівників поліції та членів їхніх сімей, ветеранів та пенсіонерів захисників правопорядку, організації культурного відпочинку, виявлення співочого таланту, яскравої індивідуальності працівників поліції, їхньої психологічної розгрузки після виконання службових обов’язків по захисту правопорядку в Україні.

Фестиваль–конкурс організовується і проводиться Головним управлінням Національної поліції у Волинській області, профспілковою організацією атестованих працівників ОВС України.

Фінансування фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України, частково за рахунок відряджуючої сторони з районів і міст області та спонсорів і меценатів.

Місце проведення 1-го етапу фестивалю-конкурсу кожен район, місто визначає самостійно, про що повідомляє оргкомітет.

Фестиваль–конкурс проводиться у два етапи:

1-й етап – на місцях, в міськрайорганах, підрозділах поліції;

2-й етапи – у місті Луцьку, в ГУНП у Волинській області.

Підведення підсумків і нагородження переможців фестивалю-конкурсу відбудеться у м. Луцьку під час святкування Дня Національної поліції України, 4 серпня.

Формат проведення:

Конкурсанти діляться на чотири категорії:

1) - вік: від 18 до 29 років,

2) - вік: від 30 до 44 років,

3) - вік: від 45 років і до 59 років,

4) - від 59 і старше років.

Діти і сім’ї працівників поліції у кожній віковій категорії можуть брати участь у фестивалі – конкурсі без вікових обмежень.

Умови участі:

Етап 1: виявлення творчих здібностей серед поліцейських і членів їхніх сімей з районів і міст області (прослуховування на місцях);

Етап 2: фінальний конкурс (в кожній категорії журі вибирають 3 кращих виконавців, які виконують по одному твору і згідно професійного рішення фахівців отримають звання переможців і лауреатів фестивалю - конкурсу).

Якщо кожен з трьох номінованих конкурсантів отримують однакову кількість голосів від журі, затверджується результат глядацького голосування у залі, і той з трьох, за якого глядачі віддають найбільше голосів – стає переможцем фестивалю – конкурсу.

Терміни проведення:

1-й етап – червень 2017 року;

2-й етап – липень 2017 року;

Заявки на участь у 2-ому етапі фестивалі-конкурсу (зразок додається) надсилаються до 01 липня 2017 року в електронному варіанті у Оргкомітет: профком обласної ради профспілки атестованих працівників ОВС України –Буравському Володимиру Антоновичу.

Електронна адреса: vopoap@ukr.net

Контактні телефони: 050 669 64 11, 067 408 84 53, тел. факс 0332 74 22 42

               

Результати фестивалю – конкурсу:

1) Під час оголошення результатів фестивалю-конкурсу, для нагородження на сцену запрошується відома людина зі світу мистецтва і культури (популярні артисти, митці).

2) Конкурсанти - переможці, співають по одному пісенному твору, що приніс перемогу виконавцю (виконавцям) у своїй віковій категорії.

3) Керівництво управління Національної поліції у Волинській області та обласна рада профспілки атестованих працівників ОВС України, меценати і спонсори фестивалю – конкурсу нагороджують переможців.

4) Переможці фестивалю – конкурсу беруть участь у святкових заходах, які проводяться Головним управління Національної поліції у Волинській області та обласною радою профспілки атестованих працівників ОВС України.

5) Згідно рішення журі фестивалю – конкурсу, його переможці від Волині направляються на різні мистецькі заходи і фестивалі.


Додаток 1

До Положення

фестивалю-конекурсу

«Пісенне караоке серед Волинських поліцейських та членів їхніх сімей»

Заявка-анкета

на участь у обласному фестивалі-конкурсі

«Пісенне караоке серед Волинських поліцейських та членів їхніх сімей»

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Вікова група

Місце роботи (навчання)

Посада (приналежність до члена сім’ї поліцейського)

Контактний телефон

Датапідпис

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку