ОГОЛОШЕННЯ

18 січня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні залу колегії Головного управління Національної поліції у Волинській області (м. Луцьк, вул. Винниченка, 11) буде проведено засідання поліцейської комісії ГУНП у Волинській області.

На засіданні комісії відбудеться співбесіда з кандидатами на службу в поліції на посаду поліцейського роти поліції особливого призначення, які пройшли попередній відбір: тестування на знання законодавчої бази (професійний тест), на загальні здібності і навички (тест загальних навичок), особистісних характеристик (психологічний тест), медичний огляд та перевірку рівня фізичної підготовки.

УКЗ ГКНП у Волинській області

ОГОЛОШЕННЯ

26 липня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні залу колегії Головного управління Національної поліції у Волинській області (м. Луцьк, вул. Винниченка, 11) буде проведено засідання поліцейської комісії ГУНП у Волинській області. На засіданні комісії відбудеться співбесіда з кандидатами на службу в поліції на посади поліцейського ізолятора тимчасового тримання, дільничного офіцера поліції, поліцейського сектору реагування патрульної поліції, помічника чергового які пройшли попередній відбір: тестування на знання законодавчої бази (професійний тест),  на загальні здібності і навички (тест загальних навичок), особистісних характеристик (психологічний тест), медичний огляд та перевірку рівня фізичної підготовки.

УКЗ ГУНП У Волинській області

 

 

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

08.07.2016                                         м. Луцьк                                                № 790

 

 

Про затвердження складу поліцейської комісії ГУНП у Волинській області

 

 

Відповідно до вимог статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та розділу ІV (Організація роботи поліцейських комісій) Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 №1631, 06 липня 2016 року відбулося перше засідання поліцейської комісії ГУНП у Волинській області, на якому шляхом таємного голосування були обрані голова та секретар цієї комісії.

Враховуючи результати таємного голосування, проведеного на засіданні поліцейської комісії ГУНП у Волинській області,

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області:

 

Голова комісії: Тиводар Олександр Олександрович – голова правління громадського формування «Варта порядку» (представник громадськості, обраний Волинською обласною радою).

Секретар комісії: Рижков Сергій Миколайович – приватний підприємець, засновник навчально-творчого центру «Озерний вітер» (представник, визначений Міністром внутрішніх справ України).

Члени комісії:

- полковник поліції Солоненко Володимир Володимирович начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області (представник, визначений керівником ГУНП);

- лейтенант поліції Вовченко Олександр Анатолійович – т.в.о. начальника Управління патрульної поліції в м. Луцьку Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (представник, визначений Головою Національної поліції України);

- Кудрявцев Сергій Альбертович – виконавчий директор громадської організації «Лікарняна каса «Допоможемо собі» (представник громадськості, обраний Волинською обласною радою).

 

 Підстава: протокол поліцейської комісії ГУНП у Волинській області від 06.07.2016 №1.

2. Поліцейській комісії ГУНП керуватись у своїй діяльності статтями     51 - 55 Закону України «Про Національну поліцію», вимогами наказу МВС України від 25.12.2015 №1631 та наказу ГУНП у Волинській області від 30.06.2016 №754.

3. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 2 до наказу ГУНП у Волинській області від 30.06.2016 №754.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Т.в.о. начальника

генерал поліції третього рангу                      о/п                      П.П. Шпига

 

 

 
   
  

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

 

У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

30.06.2016 м.Луцьк № 754

 

 

Про затвердження складу

поліцейської комісії ГУНП у 

Волинській області та порядку її діяльності

 

 

Відповідно до статей 51 - 55 Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України від 25.12.2015 №1631 «Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.01.2016 за №46/28179, та з метою забезпечення прозорогопроведення відбору на службу в органи поліції, добору (конкурсу) і просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердититакі, що додаються:

1.1. Порядок діяльності поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області.

1.2. Порядок проведення конкурсу на службу в поліції та/або зайняття вакантної посади у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області.

1.2.1. Додаток до Порядку проведення конкурсу на службу в поліції та/або зайняття вакантної посади у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області(додаток 1).

1.3.Склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області (додаток 2).

2. Поліцейській комісіїкеруватись у своїй діяльностістаттями 51 - 55 Закону України «Про Національну поліцію», вимогами Порядку діяльності поліцейських комісій і Типового порядку проведення конкурсу на службу до поліції та/або зайняття вакантної посади, затверджених наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631, та Порядків, затверджених цим наказом.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т.в.о. начальника

генерал поліції третього рангу                      о/п                       П.П. Шпига

 

 

Додаток 2

до наказу ГУНП у Волинській області

від 30.06.2016 № 754

 

 

СКЛАД

поліцейської комісії Головного управління

Національної поліції у Волинській області

 

 

1. Рижков Сергій Миколайович – приватний підприємець, засновник навчально-творчого центру «Озерний вітер» (представник, визначенийМіністромвнутрішніх справ України).

2. Лейтенант поліції Вовченко Олександр Анатолійович – т.в.о. начальника Управління патрульної поліції в м. Луцьку Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (представник, визначений Головою Національної поліції України).

3. Полковник поліціїСолоненкоВолодимирВолодимирович– начальник управлінняпревентивноїдіяльності ГУНПу Волинськійобласті.

4. Кудрявцев Сергій Альбертович – виконавчий директор громадської організації «Лікарняна каса «Допоможемо собі» (представникгромадськості, обранийВолинськоюобласною радою).

5. Тиводар Олександр Олександрович – голова правління громадського формування «Варта порядку» (представникгромадськості, обранийВолинськоюобласною радою).

 

Т.в.о. начальника УКЗ

ГУНП у Волинській області                          о/п                       С.В. Бурмеха